Vzorové řešení pro multifunkční společnou anténu

Multifonkční anténa satelit a pozemní vysílání MULTIFUNKČNÍ SPOLEČNÁ ANTÉNA
PRO SATELITNÍ PŘÍJEM (DVBS) A PRO POZEMNÍ DIGITÁLNÍ PŘÍJEM (DVBT)

1. OBECNÁ INFORMACE

Multifunkční společná anténa (dále STA) je vhodná pro malé až středně velké bytové domy a zejména pro novostavby bytových a rezidenčních domů , dále je vhodná pro hotely a penziony
a pro všechny další budovy, kde se požaduje příjem základních pozemně vysílaných TV programů DVBT společně s příjmem satelitní televize. (DVBS).
Celý příspěvek

Vzorové řešení STA pro satelitní příjem

STA pro satelit STA PRO SATELITNÍ DIGITÁLNÍ PŘÍJEM
s použitím transkódovače RFT 845

1. OBECNÁ INFORMACE , FUNKCE STANICE RFT 845

Předmětem této nabídky je hlavní stanice STA pro příjem satelitního vysílání pro bytové domy, hotely, penziony a další budovy s STA. Hlavní stanice pro satelitní příjem pro STA se realizuje s použitím satelitního receiveru – transkódovače RFT 845 a může být používána samostatně v STA nebo může být satelitní signál přidán k již dříve instalovaným programům DVBT nebo i k analogovému vysílání.
Celý příspěvek

Vzorové řešení STA pro příjem DVBT

STA pro digitální příjem televize
SPOLEČNÁ ANTÉNA PRO POZEMNÍ DIGITÁLNÍ PŘÍJEM (DVBT)
sada kanálových zesilovačů ALCAD ZG – DVBT , kanálový konvertor DVBT KV8

Společná anténa pro pozemní digitální příjem (STA pro DVBT) je nejjednodušší a nejlacinější způsob zajištění příjmu televizního signálu DVBT v obytných domech s více byty. Umožňuje bezchybný příjem všech celoplošně šířených televizních a rozhlasových programů včetně programů regionálních televizí. V současné době se celoplošně vysílají  tyto  multiplexy DVBT :
Celý příspěvek

Sbírka televizních přijímačů

OLYMPUS DIGITAL CAMERASbírka televizních přijímačů.